Augšā
preces par summu
Noformēt pasūtījumu
Summa apmaksai:

Jūsu atsauksmes


Administrācija izsaka pateicību par izrādīto uzmanību.

Atsauksmju iesniegšanas un publicēšanas noteikumi:

1.  Iesniedzot atsauksmi nepieciešams norādīt

  • kontaktinformāciju (Vārds, e-pasts, tālruņa nr.), lai varētu ar Jums sazināties;
  • restorāna adresi, uz kuru attiecas attiecīgā atsauksme;
  • apmeklējuma un/vai piegādes datumu.

Gadījumā, ja nav norādīts kaut viens no augstāk minētajiem punktiem, Administrācija patur tiesības nepublicēt iesniegto atsauksmi vai arī to publicēt ar norādi: “Anonīma atsauksme! Var saturēt pilnīgi vai daļēji nepatiesu informāciju.”

2.  Atsauksme tiek publicēta bez labojumiem, saglabājot autora oriģināli uzrakstīto tekstu. Administrācija patur tiesības nepublicēt attiecīgo atsauksmi, ja atsauksmes tekstā:

  • tiek sniegta nepatiesa informācija un/vai tā ir apmelojoša;
  • ir pieļautas pārāk daudz gramatiskās kļūdas;
  • ir lietoti lamu vārdi, tas satur apvainojošus un/vai antisociālus izteikumus;
  • ir rasistiski, naidus kurinoši, nacionālistiski un/vai citi izteikumi, kurus, saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu, ir aizliegts publicēt.

3.  Iesniedzot atsauksmi, tās tekstā aizliegts publicēt/norādīt nepatiesas apsūdzības melos un krāpšanā, aicinājumus neizmantot organizācijas sniegtos pakalpojumus u.tml. Pieļaujama tikai faktu konstatācija un apraksts situācijai, kas notikusi tieši ar Jums personīgi, un kuru Jūs esat gatavs pamatot un aizstāvēt savu pozīciju kā notikušā apspriešanā ar Administrāciju, tā arī tiesā un tiesībsargājošajās iestādēs.

4.  Atsauksmju iesniegšanas un publicēšanas noteikumi var mainīties pēc Administrācijas ieskatiem. Izmaiņas tiks publicētas paziņojuma veidā organizācijas mājaslapā www.tokyocity.lv.

Pievienot atsauksmi

* Jūsu vārds:
* Kontaktinformācija:
Restorāna adrese vai piegāde:
* Atsauksmes teksts:
Pievienot bildi:

Atsauksme pievienota: 27.10.2016
Валерия
Спасибо большое! Мне очень понравилось.Большой выбор блюд. Замечательный персонал, очень вежливый и общительный,приятно провели время! Вкусно покушали и ушли с хорошим настроением!Спасибо!
Administrācija: Уважаемая Валерия, благодарим за такой приятный отзыв! Будем стараться радовать Вас и дальше! Ждем Вас в гости!
Atsauksme pievienota: 24.10.2016
Jana
Ārkārtīgi lēna apkalpošana
Administrācija: Labdien Jana. Atvainojamies par lēnu apkalpošanu, labosim savas kļūdas un gaidīsim Jūs ar prieku mūsu restorānā
Atsauksme pievienota: 11.10.2016
Ivars
Atnācam vienu dienu, ar sievu uz Tokyo city restorānu Kr.Barona ielā 2. Mēs dzīvojam Norvēgijā pašlaik un kad braucam ciemos, vienmēr apmeklējam šo vietu! Palikam loti apmierināti ar visu! Gribējam izteikt cik viss bija brīniškīgi viesmīlei - Viktorijai. Nepaspējam to izdarīt uz vietas, jo bija jāsteidzās un nav fakts, ka nākošreiz būs iespēja atnākt tieši šīs lieliskās dāmas maińā, jo bijām vakardien pakal līdzńemšanai. Liels prieks, kā Jūsu restorāna strāda tik labs personāls. Palīdz izvēlēties loti garšīgus edienus, kā arī apkalpot ar smaidu , siltumu un interesi. ( patīkams arī puisis, laikm kas ir hostess, nezinu vai pareizi izteicos, gaiši mati , slaids,(1.90m), jo bija augumā ar mani, nepamanīju vārdu) Liels paldies!!!! Gribējam atzīmēt vēl to, ka edieni ir nenormāli gardi un skaisti noformēti, ka arī patikāma atmosfēra, administrātors malacis!!!! Atvainojos , kā tikai tagad ir uzrakstīts, nezināju vai ir atsauksmes grāmata restorāna. Ivars un Daiga.
Administrācija: Cienījamājs Ivars, paldies par jauko, silto atsauksmi. Ļoti patīkami, ka izvēlejāties mūsu restorānu. Jūsu pateicību noteikti nodosim restorāna personālam. Vienmēr esiet laipni gaidīts mūsu restorānā!
Atsauksme pievienota: 05.10.2016
Eko
fantastic food and service kid friendly, Tokyo City is definitely the place to go in Riga for lunch.
Administrācija: Dear Eko, thanks for Your review! We will be glad to see You again!
Atsauksme pievienota: 27.09.2016
Лариса
Спасибо! Уже не один раз заказывали через интернет-всегда очень вкусно и по времени!!а 25.09 .роллы вообще превзошли все ожидания!! Спасибо
Administrācija: Уважаемая Лариса, благодарим Вас за такой позитивный отзыв! Будем ждать Ваших заказов!