Augšā
preces par summu
Noformēt pasūtījumu
Summa apmaksai:

Jūsu atsauksmes


Administrācija izsaka pateicību par izrādīto uzmanību.

Atsauksmju iesniegšanas un publicēšanas noteikumi:

1.  Iesniedzot atsauksmi nepieciešams norādīt

  • kontaktinformāciju (Vārds, e-pasts, tālruņa nr.), lai varētu ar Jums sazināties;
  • restorāna adresi, uz kuru attiecas attiecīgā atsauksme;
  • apmeklējuma un/vai piegādes datumu.

Gadījumā, ja nav norādīts kaut viens no augstāk minētajiem punktiem, Administrācija patur tiesības nepublicēt iesniegto atsauksmi vai arī to publicēt ar norādi: “Anonīma atsauksme! Var saturēt pilnīgi vai daļēji nepatiesu informāciju.”

2.  Atsauksme tiek publicēta bez labojumiem, saglabājot autora oriģināli uzrakstīto tekstu. Administrācija patur tiesības nepublicēt attiecīgo atsauksmi, ja atsauksmes tekstā:

  • tiek sniegta nepatiesa informācija un/vai tā ir apmelojoša;
  • ir pieļautas pārāk daudz gramatiskās kļūdas;
  • ir lietoti lamu vārdi, tas satur apvainojošus un/vai antisociālus izteikumus;
  • ir rasistiski, naidus kurinoši, nacionālistiski un/vai citi izteikumi, kurus, saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu, ir aizliegts publicēt.

3.  Iesniedzot atsauksmi, tās tekstā aizliegts publicēt/norādīt nepatiesas apsūdzības melos un krāpšanā, aicinājumus neizmantot organizācijas sniegtos pakalpojumus u.tml. Pieļaujama tikai faktu konstatācija un apraksts situācijai, kas notikusi tieši ar Jums personīgi, un kuru Jūs esat gatavs pamatot un aizstāvēt savu pozīciju kā notikušā apspriešanā ar Administrāciju, tā arī tiesā un tiesībsargājošajās iestādēs.

4.  Atsauksmju iesniegšanas un publicēšanas noteikumi var mainīties pēc Administrācijas ieskatiem. Izmaiņas tiks publicētas paziņojuma veidā organizācijas mājaslapā www.tokyocity.lv.

Pievienot atsauksmi

* Jūsu vārds:
* Kontaktinformācija:
Restorāna adrese vai piegāde:
* Atsauksmes teksts:
Pievienot bildi:

Atsauksme pievienota: 30.10.2017
Айнура
Здравствуйте. Хочу поблагодарить персонал на Тербатас 2 за их отзывчивость и помочь. Они помогли сделать сюрприз для моей сестры. Поздравили её от моего имени с днем бракосочетания в вашем ресторане. Сюрприз получился на все 100. Ещё раз спасибо огромное.
Administrācija: Уважаемая Айнура, спасибо за Ваш отзыв и высокую оценку наших сотрудников. Мы работаем для Вас! Всегда будем рады видеть Вас среди наших постоянных Гостей.
Atsauksme pievienota: 19.09.2017
Aigars
Vēlos atstāt arī mūsu pieredzi Vecrīgas restorānā.
Mūs apkalpoja satriecoši profesionāla viesmīle Kristīna, ļoti mīļa, jauka un viesmīlīga, ieteica un palīdzēja izvēlēties gardākos ēdienus mūsu kompānijai.
Viss bija satriecoši garšīgi un ātri!
Nāksim vēl un vēl, paldies!
Paldies par jauko vakaru, Aigars.
Administrācija: Cienījamājs Aigars, paldies par jauko, silto atsauksmi. Ļoti patīkami, ka izvēlejāties mūsu restorānu. Jūsu pateicību noteikti nodosim Kristīnai. Vienmēr esiet laipni gaidīts mūsu restorānā!
Atsauksme pievienota: 19.09.2017
Ginta
Vēlos teikt lielu paldies Tokyo city Jūrmalas komandai par jauki pavadīto laiku un garšīgajiem ēdieniem. Tom Yum ar jūras veltēm man garšoja labāk kā Taizemē :)
Karstie suši arī bija lieliski. (19.09.2017)
Vēl gribu pieminēt iepriekšējo apmeklējumu (1.09.2017) Neskatoties uz to, ka viesi restorānā bija loti daudz, restorāna komanda strādāja izcili saliedēti. Redzot, ka visi viesmīli ir aizńemti, mūs pie galdińa apsēdināja apsargs. Kas mani iepriecināja? Tas, ka akalpošana ir vērsta, lai klients būtu apmierināts. Ēdiens bija loti gards! Paldies Jums!
Administrācija: Cienījamā Ginta, Liels paldies par tik brīnišķīgo atsauksmi. Vienmēr ir patīkami dzirdēt ka mūsu darbs sagādā patīkamos brīžus mūsu viesiem. Esat vienmēr laipni gaidīti mūsu restorānā!
Atsauksme pievienota: 11.07.2017
Tamara
Очень-очень вкусно! К нам приехали гости и привезли суши: 2 вида рыбных и один вид из мяся- горячие. Съели все сразу!!! Спасибо! Особенно понравились моей маме. Ей- 93 года!
Administrācija: Уважаемая Тамара, спасибо за Ваш отзыв! Мы очень рады, что Вам и Вашей маме у нас понравилось. Всегда будем рады видеть Вас вновь!
Atsauksme pievienota: 12.06.2017
Eduards Gerasimovs
Доброго времени суток!
Делал заказ 11.06.2017 15:52 на адресс Vījciema iela 1.
Скажу сразу, по комплектации всё супер, спасибо!
Administrācija: Добрый день, спасибо за Ваш отзыв. Мы рады, что смогли быть Вам полезны. Спасибо, что выбрали наши рестораны.