Augšā
preces par summu
Noformēt pasūtījumu
Summa apmaksai:
Akcija

Pīrāgu piegāde Rīgā un Jūrmalā

Mājas pīrāgi – iecienītākais no cepamā. Bet pagatavot garšīgu ēdienu bieži vien trūkst laiks. Mēs uzņemamies šīs rūpes, steidzot iepriecināt Jūs ar garšīgākiem izstrādājumiem. Gardumu cienītāji novērtēs ogu, biezpiena, augļu pildījumu, bet gaļas šedevru cienītājiem garšos “Kurņiks” un dažādi gaļas pildījuma varianti. Sniedzat priekšroku dārzeņiem vai zivīm? Mūsu ēdienkartē – pīrāgi jebkurai gaumei, rādīti ar labākiem pavāriem no svaigākiem produktiem.

Pīrāgu piegāde no "Tokyo City" restorāna – labākais veids saņemt gardu izcepumu, netērējot spēkus tā pagatavošanai.

Kāpēc mūsu pīrāgi ir tik garšīgi?

  • "Tokyo City" pavāri izmanto tikai svaigus produktus no pārbaudītiem piegādātājiem, lai rādītu izcilus pīrāgus jūsu galdam;
  • Klasiskās tehnoloģijas ievērošana ļauj iegūt maigu aromātisku izcepumu ar nevainojamu garšu;
  • Ēdienkartē ir piedāvāta plaša pīrāgu izvēle ar dažādiem pildījumiem gardēžiem un sātīga izcepuma cienītājiem. Mūsu pavāru izstrādājumus var pasniegt pie tējas, kā karstu vai aukstu uzkodu. Pasūtot pīrāgus "Tokyo City" būsiet pārsteigts par piegādes servisu un produkcijas kvalitāti.

Garšīgie pīrāgi Jūsu galdam

Pīrāgu piegāde uz mājām – tā ir iespēja izrotāt svētku galdu ar izcilu ēdienu vai ierīkot svinīgas vakariņas savai ģimenei. "Tokyo City" pavāri rāda kulinārijas mākslas šedevrus no dabiskiem produktiem, neizmantojot garšas pastiprinātājus vai mākslīgas piedevas. Tieši tāpēc nolemjot pasūtīt pīrāgus uz mājām, Jūs saņemsiet aromātisku sulīgu ēdienu, par kuras kvalitāti varat būt pārliecināti.  

Pīrāgu pasūtījums uz mājām nodrošinās Jūs ar izcepumu ar kraukšķīgu garoziņu un neparasti sulīgu pildījumu, kas garšos visiem gardēžiem. Mūsu pavāru veiksmes noslēpums – receptūras visu smalkumu ievērošana un izpildīšanas meistarība. Pīrāgu bezmaksas piegāde no "Tokyo City" iepriecinās Jūs ar Kaukāza virtuves ēdieniem: 

  • Kuļebjakas un pīrāgi tieši no krāsns
  • Karstie pīrāgi ar zivīm, gaļu vai dārzeņiem
  •  Saldu izcepumu tieši no krāsns.

"Tokyo City" ēdienkartē ir piedāvāti ne tikai aromātiskie pīrāgi, bet arī dažādi pirmie ēdieni, diētiskie dārzeņu vai augļu ēdieni, gaļas izstrādājumi.

Jūs vēl šaubāties vai ir vērts pasūtīt garšīgu ēdienu tieši pie mums? Te ir tikai vairāki iemesli izmantot "Tokyo City" pavāru un piegādes dienesta pakalpojumus.

Četri iemesli pasūtīt pīrāgus "Tokyo City"

  1. Jūs saņemsiet pasūtījumu karstā veidā, pie tam izstrādājums tiks rādīts ar mūsu pavāriem speciāli priekš Jums. Virtuves darbinieki nesilda ēdienu un neizmanto pusfabrikātus, ēdiens tiek gatavots tikai pēc pasūtījuma saņemšanas.
  2. "Tokyo City" pavāri – diplomēti speciālisti, kas labi pārzina Kaukāza virtuves īpatnības
  3. Mēs radam ne tikai gaļas, bet arī veģetāriešu un saldus ēdienus, izmantojot šim nolūkam tikai svaigus produktus
  4. Mēs ne tikai garšīgi pagatavosim, bet arī ātri un kvalitatīvi peigādāsim Jums pasūtītu ēdienu.