Cienījamie viesi!
Restorānu un piegādes dienesta darbība uz laiku ir apturēta.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Suši

Visi Populārākie
tikai
1.50 €
TAMAGO
0.90 Pasūtīt
tikai
1.90 €
IDZUMI TAI
1.10 Pasūtīt
tikai
5.60 €
UNAGI
3.30 Pasūtīt
tikai
3.00 €
EBI
1.80 Pasūtīt
tikai
3.00 €
MAGURO
1.80 Pasūtīt
tikai
2.90 €
SAKE
1.70 Pasūtīt

Suši pēc pasūtījuma uz mājām

Japāņu virtuves ēdieni – tas ir neparasts, veselīgs un harmonisks uzturs, kas paspēja iekārot visu pasauli ar savu nepārspējamu garšu. Japānas nacionāla virtuve ir slavena ar savu senu vēsturi un tradicionalitāti, daudzu ēdienu receptēm ir daudzu gadsimtu vēsture. Droši vien, pats populārākais ēdiens šajā āziešu virtuvē ir suši, kas ir īsts garšas harmonijas un izsmalcinātības piemērs. "Tokyo City" restorāni piedāvā suši piegādi uz mājām, lai Jūs varētu nobaudīt nepārspējamo japāņu ēdiena garšu, ko pagatavoja atbilstoši tradicionālai receptūrai. 

Jūs nekad nesajauksiet mūsu pagatavošanas suši garšu! Bet viss ir tāpēc, ka mēs gatavojam suši pēc īstām japāņu receptēm. Aprakstīt garšu nav iespējams, toties to var baudīt! Mūsu pavāri pārvērtīs suši delikatesē, ar ko nav kauns uzcienāt pat pašus kaprīzus gardēžus.

Pasūtīt suši pie mums – ir:

  • Taupīgi. Mēs ņemam vērā to, ka Jūs nevēlaties pārmaksāt, tāpēc cenšamies pieturēties pie zemākas cenu politikas, netaupot uz produktu kvalitātes. Mēs padarījām suši par nedārgu un pieejamu produktu.
  • Ātri. Ņemot vērā mūsu restorānu attīstītu tīklu, tikt līdz mums ir ļoti vienkārši, lai arī kurā pilsētas rajonā Jūs neatrastos. Protams, mums pašiem arī ir savs piegādes dienests, kas ātri piegādās Jums svaigi pagatavotus ēdienus tieši rokās. Pasūtīt suši ar piegādi uz mājām – tas nozīmē atbrīvot sevi no mājas rūpēm un atpūsties. Tāpat Jūs varat paši izvēlēties piegādes laiku, kas ne ar ko nav ierobežots.
  • Veselīgi. Produktu kvalitāte un veselīgums – tie ir mūsu restorāna pamata nosacījumi. Jo tikai dabisks un garšīgs ēdiens, profesionāli pagatavots, liks Jums pāriet uz veselīgu uzturu, kā arī biežāk apmeklēt restorānu vai pasūtīt ēdienu no "Tokyo City". Labi pagatavoti suši var ielādēt Jūs ar enerģiju visai dienai, nodrošinot ar nepieciešamiem mikroelementiem.
  • Tiešām garšīgi. Mūsu pastāvīgie apmeklētāji izvēlas mūs tieši par to, ka visi mūsu ēdieni tiek gatavoti bez steigas un rūpīgi. Esiet pārliecināti, ka tieši mūsu restorānā Jūs sajutīsiet īstu japāņu virtuves garšu, ko neesat baudījis vēl nevienā citā „pseido japāņu” restorānā. Mēs atdarinām ne tikai japāņu virtuves tehniku, bet arī iegādājamies atsevišķus elementus no pašas Japānas.

5 izsmeļošie iemesli kas liek Jums pasūtīt suši pie mums:

  1. Mums ir suši jebkurai gaumei!
  2. Garantēta ātra piegāde noteiktam laikam!
  3. Visām porcijām ir pietiekošs svars, lai piesātinātos!
  4. Mums pastāvīgi ir speciālie piedāvājumi un mēs rīkojam akcijas. Par tām var uzzināt mūsu majas lapā!
  5. Bezmaksas suši piegāde – tas ir reāli. Jums atliek tikai veikt pasūtījumu pie mums sākot no 50 €.

Suši piegādes dienests

Izmantojiet iespēju pasūtīt suši Rīgā un Jūrmalā, lai novērtētu tradicionāla japāņu ēdiena izcilu garšu un labumu. Mūsu piegādes dienests operatīvi pilda savu darbu, lai jūs varētu baudīt mīļāku ēdienu Jums ērtākā laikā. Apmaksa tiek veikta ar karti, pie tam cenas šiem japāņu ēdieniem var nosaukt par demokrātiskām. Suši ar piegādi no "Tokyo City" – tas ir garšīgs, pagatavots pēc tradicionālām receptēm ēdiens, daudzveidīga ēdienkarte un ērta pasūtījuma forma, tieši tāpēc mūs izvēlas īstas japāņu virtuves cienītāji.

Тип блюда:
- Только на доставку
- Новинки
- Острые
- Вегетарианские
- Популярные
- Premium
- Standart
- x2
- Новый рецепт
Inforējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.